Spotlight: Dijital teknoloji danışmanı Levent Karabeyoğlu

Flipboard Türkiye Blog / May 3, 2017

Adım Levent Karabeyoğlu. İstanbul’da yaşıyorum ve 25 yıldır profesyonel olarak dijital teknolojiler üzerinde çalışıyorum.

İşim Telekominikasyon ve finans sektörlerinde dijital pazarlama üzerine bir kariyer hayatım oldu. 1 yıla yakındır benzer sektörlere dijitalleşme ve performans pazarlama üzerine danışmanlık veriyorum.

Tutkum Hi-Fi sistemleri ve müzik dinlemeye tutkunum. Müziksiz bir hayatı düşünemiyorum. Ayrıca fotoğraf ile anı yakalamaya bayılıyorum. Bunun dışında seyahat etmeyi ve yeni bilgiler edinmek için araştırma yapmayı seviyorum.

Flipboard kullanıyorum çünkü internet kullanımım ana amaçlarından biri bilgiye erişmek ve araştrmak. Flipboard bana bunu basit ve sade arayüzüyle sunarken, benim ilgim dahilindeki içeriğe hızlı bir şekilde erişmemi sağlıyor. Bu yüzden 5 senedir olmazsa olmaz mobil uygulamalarımdan biri de Flipboard oluyor.

Cosmos

Flipboard’daki favori konularım dijital teknolojilerin doğasında hızlılık ve yenilik barındırdığından, mesleğimde kendimi geliştirmeye devam ettirebilmek için öncelik dijital pazarlama, dijitalleşme ve mobil teknolojileri takip edip ediyorum. Kendimi geliştirmeye çalıştığım, ilgimi çeken ve araştırma yaptığım konularda da Flipboard üzerinde dergiler oluşturuyorum. Özellikle cosmos, kuantum fiziği, dünya tarihi ve organik tarım konularını buradan takip ediyorum.

Sabah ilk okuduğum birkaç site yerine sabah ilk kullandığım uygulamalar Google News, Flipboard ve Twitter oluyor.

İşimi farklı kılan şey sürekli olarak yenilenmesi ve dinamik olması beni mutlu kılıyor.

Üretkenlik için sırrım her zaman bilgiye aç olmak ve kendini geliştirmek.

Genç halime bir öneride bulunacak olabilseydim The Cure dinlemeyi bırakmamı ve hayata daha pozitif bakmamı önerirdim.

 

Hayalsu The Digital Nomad okuyor

Flipboard’a Erişin: iOS / ANDROID / WINDOWS / WEB

Bizi takip edin:
FLIPBOARD / TWITTER / INSTAGRAM / FACEBOOK / GOOGLE+ / SOUNDCLOUD / MEDIUM