Spotlight: Pazarlama ve satış yöneticisi Eray Yılmaz

Flipboard Türkiye Blog / September 7, 2017

Adım… C.Eray Yılmaz

İşim… Eczacıyım. İlaç sektöründe satış ve pazarlama yöneticisi olarak çalışıyorum.

Fit

Tutkum…İyi bir baba olmak, iyi yemek, seyahat ve sporun her türlüsü.

Flipboard kullanıyorum çünkü…Kısa bir süre önce Flipboard’dan okuduğum bir makaleden yola çıkarak telefonumdaki tüm zaman harcayan uygulamalardan kurtuldum, Flipboard ise benim için çok farklı, ilgilendiğim konularla ilgili bana ilham veren, beni geliştiren, ufkumu açan, çevremdeki insanlarla paylaşmak isteyeceğim içerikleri konular içerisinde kaybolmadan, konsantrasyonumu yitirmeden derli toplu bir şekilde sunuyor. 

Flipboard’daki favori konularım…Fitness, mimari, iç dizayn, markalama, erkek yaşam tarzı trendleri, sinema, müzik, teknoloji, arkeoloji ve bilim haberleri.

Sabah ilk okudum birkaç site…Açıkcası direk girdiğim pek site yok, genelde Flipboard üzerinden takip ediyorum. Beni güne hazırladığını düşündüğüm için tasarım ile ilgili görsellerin paylaşıldığı sayfaları ziyaret etmeyi seviyorum. Erkek modası ile ilgili sayfalar işe giderken giyinmek konusunda beni motive ediyor, neredeyse sadece erkek modası hesabı takip ettiğim tumblr seçkilerimi Flipboard üzerinden takip ediyorum. GeekYapar! , D’Marge, Men’s Health, GQ, Bant Mag, Hafif Müzik, Socrates, Hypebeast, The Ringer, Harvard Business Review en çok ziyaret ettiğim siteler diyebilirim.

İşimi farklı kılan şey… Regülasyonların çok yoğun olduğu bir sektörde çalışıyoruz, çizgileri bu kadar net çizilmiş ve yaptırımları çok ciddi olan bir sektörde, etik ve legal kurallardan ödün vermeden pazarlama yapabilmek çok büyük yaratıcılık ve motivasyon gerek. Çalışma arkadaşlarınızı da motive edebilmek için kendinizi sürekli geliştirmeli ve yenilikler sunmalısınız.

Üretkenlik için sırrım çok okumak, her okuduğumu sorgulayarak ve yorumlayarak hayata ve işime dair bakış açımı sürekli güncellemek.

Genç halime bir öneride bulunacak olabilseydim…. Hayatına dair farkındalığını yüksek tutmasını söylerdim.

 

Hayalsu Eating Healthy okuyor

Flipboard’a Erişin: iOS / ANDROID / WINDOWS / WEB

Bizi takip edin:
FLIPBOARD / TWITTER / INSTAGRAM / FACEBOOK / GOOGLE+ / SOUNDCLOUD / MEDIUM